Hírek

KRÉTA e-ügyintézés

Tájékoztató levelet itt olvashatják.

Az elektronikus ügyintézés felhasználói útmutatóját itt olvashatják.

Első feladatunk a szülők és gondviselők tájékoztatása a rendszer bevezetésével kapcsolatban. Ez úton is felhívom figyelmüket a https://eugyintezes.e-kreta.hu/info hivatkozáson elérhető, az önök számára készült tájékoztató.
Az e-Ügyintézés Tudásbázis célja, hogy a Köznevelési Elektronikus Ügyintézési Rendszer (e-Ügyintézés) felhasználói (szülők, gondviselők, adminisztrátorok) részére hatékony segítséget tudjon nyújtani a rendszer használatához. Az e-Ügyintézés Tudásbázisban megtalálhatók a Köznevelési Elektronikus Ügyintézési Rendszer különböző funkcióinak felhasználói kézikönyvei, a programfunkciók gyors megismerésére szolgáló áttekintő segédletek, videók a program használatának elsajátításához, továbbá a fenntartókkal együtt készített szakmai útmutatók is.