EFOP-3.1.8-17-2017-00003 számú Együtt testvérként Somlóvásárhely - Halimba című projekt

Tevékenység 05

A projekt tevékenysége 2018 novemberében

- A somlóvásárhelyi iskolában a szakkörök működtetése, munkájuk figyelemmel követése, adminisztárciós tevékenység ellenőrzése.
- Folyamatos kapcsolattartás a projektmenedzserrel és a halimbai partneriskolával.
- Az első Személyes találkozó a partner intézménnyel elnevezésű program - Ismerkedés és Márton napi hagyományok – megszervezése (programtervezés, közlekedés és vendéglátás megszervezése, alapanyagok beszerzése, programlebonyolítók koordinálása) és lebonyolítása.
- Beszámoló elkészítése az első Személyes találkozó a partner intézménnyel elnevezésű programról.
- A pályázat költségvetésének áttekintése – hogyan kell egy-egy programelemhez költséget realizálni – mi ennek a folyamatnak a megvalósítási menete. Hogyan kell minimum 3 rendezvényszervezőt találni ajánlattevésre?
- A második Egész napos program - Karácsonyi készülődés – szervezése: milyen tevékenységeket végezzünk, hogyan vendégeljük meg a résztvevő gyerekeket, pedagógusokat, vendégeket?

 

Soháné Csóka Zita