EFOP-3.1.8-17-2017-00003 számú Együtt testvérként Somlóvásárhely - Halimba című projekt

Tevékenység 09

A projekt tevékenysége 2019 márciusában:

- A somlóvásárhelyi iskolában a szakkörök működtetése, munkájuk figyelemmel kísérése.
- Folyamatos kapcsolattartás a projektmenedzserrel és a halimbai partneriskolával. A projektmenedzserrel folyamatosan egyeztettük a második Személyes találkozás és a harmadik Egész napos programmal kapcsolatban.
- A második Személyes találkozás program (2019.03.14. – Halimba, Március 15-ei ünnepség) lebonyolítása: egyeztetés a busszal a pontos indulásról és várható érkezésről; a gyerekek napirendjének alakítása a Halimbára történő utazáshoz; a gyerekek felkészítése az alkalomnak megfelelő viselkedéssel kapcsolatban, részvétel a táncházon, ünnepélyen, koszorúzáson. Beszámoló készítése a programról.
- A harmadik Egész napos program (Húsvéti készülődés, 2019.04.16.) előkészítése: milyen tevékenységeket végezzünk, milyen anyagokra van szükség, honnan szerezzük be őket, ki vesz részt a felnőttek közül a lebonyolításban, ki miért felel?

Soháné Csóka Zita