EFOP-3.1.8-17-2017-00003 számú Együtt testvérként Somlóvásárhely - Halimba című projekt

Tevékenység 13

A projekt tevékenysége 2019 júliusában:

- Folyamatos kapcsolattartás a projektmenedzserrel: értékeltük a júniusi programokat (Sajnos a balatonfűzfői bobozás elmaradt a rossz időjárás miatt, illetve áthelyeztük szeptemberre ezt a programot.), egyeztettünk a kiscsőszi táborozással kapcsolatban.
- A hatodik Tanórán kívüli egész napos program (Kirándulás Balatonfűzfőre) előkészítése – szerencsére kaptunk szeptemberi időpontot mind a bobozáshoz, mind a kalandparkba.
- Felkészülés a mérföldkőre: sok feladatot adott a létszámok, ki és belépő tanulók, pedagógusok számának, nevének pontosítása; tevékenységek adminisztrálásának ellenőrzése, esetleges hiányok pótlása.
- A kiscsőszi táborozás előkészítése, szervezése: kapcsolattartás a táborszervezőkkel, a halimbai szakkörvezetővel, a somlóvásárhelyi gyerekekkel, pedagógusokkal, szülőkkel, projektmenedzserrel; programelemek szervezése, pontosítása; a hozzájuk szükséges anyagok, eszközök beszerzése.

Csóka Zita