2020. február

A szakkör 2020 februári munkája

2020. február 6. Egészséges ételek készítése gyümölcsökből

Minden tanuló hozott magával otthonról 3 db gyümölcsöt. Az internet segítségével ötleteket gyűjtöttek, majd megalkották a különböző gyümölcsfigurákat.

2020. február 13. Farsangi bohóc - kreatív foglalkozás

A foglalkozás keretén belül különböző papírokból farsangi bohócokat készítettek a gyerekek.

2020. február 20. Tavaszi népszokások

Előzetes munkát igényelt. Nagyszülőktől, szülőktől kellett információt gyűjteni, hogy milyen hagyományok, szokások jellemzőek erre az időszakra. A foglalkozáson ezeket mindenki előadhatta a csoportnak. Nagyon érdekes beszámolókat hallhattunk.

2020. február 27. Óvjuk környezetünket! Séta a természetben

Környezet védelmének, tisztán tartásának tudatosítására fektettük a hangsúlyt. Figyelemfelkeltő plakátokat készítettünk, majd iskolánk körül egy sétára indultunk, amit szemétszedéssel kötöttünk össze.

Nemes Dorina