2019. november

Saját készítésű fényképekből kiállítás szervezése, kivitelezése, ami egyben osztálydísznek is kiváló.
Kamaszpanasz – kérdésláda. Mindenki bedobhatja a kérdését, problémáját jeligével. 7. és 8. osztályosokból egy „szerkesztőbizottság” alakul ún. „pszichológus csoport”. Ők válaszolnak a kérdésekre a faliújságon, segítséget kérhetnek a válaszhoz az iskolapszichológustól, gyógytornásztól, iskolaorvostól, gyógyszerésztől, kozmetikustól, védőnőtől, osztályfőnöktől.

Sportoljunk a szabadban!
  Célzott kérdések az igazgatóhoz, osztályfőnökhöz, tanárokhoz, kortársakhoz.
  Könyvajánló: Receptek a maradékok hasznos felhasználásáról, ezt a témát nagyanyáink nagyon jól ismerték!
  Videofilmek vetítése.
  Segítség! – megváltoztam!? (A serdülőkor korai szakaszának – 11-14 éves kor állomásai és ennek hatása a serdülőre, a családra. „Lázadásaim”)
Soós Anita